Хто ми

Україна – країна вільних, сильних духом людей з європейськими цінностями.

Час показав, що ми здатні справлятися з важкими викликами життя, але зараз нам дуже потрібна підтримка.

Незважаючи на велику кількість болю, який обрушився на українців, ми віримо, що ми пройдемо ці темні часи, що ми впораємося, і людяність, Сила любові, співчуття та відкриті серця людей різних народів допоможуть нам перемогти у цій тяжкій війні.

Український народ стоїть щитом між агресором і цивілізованим світом і, допомагаючи нам, ви робите свій внесок у перемогу сучасного суспільства над варварськими законами минулого.

Ми є благодійним фондом «Сінк Медікал», який у військовий час займається допомогою лікарням, військовим шпиталям, медичним закладам.

Наша діяльність спрямована на придбання необхідного медичного обладнання, якого в країні також не вистачає через навантаження на інші сфери діяльності під час війни.

Ближче до лінії фронту потреба допомоги особливо гостра: лікарні знищуються російською армією, підвищене навантаження на лікарні, польові госпіталі потребують постійної підтримки та професійного медичного обладнання, щоб рятувати та надавати швидку медичну допомогу українським військовим та мирному населенню.

Документи

Статут «Сінк Медікал»
Виписка «Сінк Медікал»
Структура власності

Форма зворотнього зв’язку

Наша команда

Надія Маковецька
Надія Маковецька
співзасновник
Олександра Стецюк
Олександра Стецюк
співзасновник
Марієта Балєва
Марієта Балєва
директор
Ольга Русєва
Ольга Русєва
офіційний представник у Європі